Jako zespół dietetyków prowadzimy warsztaty i szkolenia na terenie całej Polski.

Oferta warsztatów to niestandardowy sposób integracji uczestników, umożliwiający poszerzenie w niekonwencjonalny sposób wiedzy żywieniowej.

Inwestycja we wzrost świadomości żywieniowej przynosi dwie korzyści: zwiększa efektywność pracy i zmniejsza wydatki na ochronę zdrowia.

 

Twórca i koordynator projektu warsztatów dietetycznych.

Agata Laskowska

Dietetyk Agata Laskowska

Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku dietetyka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Jako doświadczony dietetyk kliniczny od lat promuje ideę świadomego odżywiania w gabinecie dietetycznym jak i różnych instytucjach.

Uświadamiam w jaki sposób to, co jemy, ma wpływ na zdrowie, wygląd i codzienne samopoczucie.
Prowadzę poradnię dietetyczną i jako specjalista w zakresie dietoterapii w leczeniu otyłości, chorób metabolicznych, chorób przewodu pokarmowego, zawsze dobiera jadłospisy indywidualnie, biorąc pod uwagę nie tylko proporcję składników, ale także preferencje smakowe, tryb życia czy aktywność.

Dużą uwagę poświęcam także diecie wegetariańskiej. Moją pasją jest zdrowe i pyszne gotowanie oraz podróże kulinarne.

Agata Laskowska - ZnanyLekarz.pl
Klaudia Grabowska.

Asystentka dietetyka Kinga Kużel

Jestem studentką dietetyki na SGGW w Warszawie. Pasjonuje mnie powiązanie psychologii z dietetyką, czyli psychodietetyka oraz psychologia. Właśnie z tymi kierunkami wiążę swoją przyszłość.

Postanowiłam pójść na studia dietetyczne z pasji do zdrowego odżywiania, która zrodziła się we mnie już w liceum, gdy ułożyłam dietę na której schudłam 17 kilogramów. Aspektem psychologicznym oraz psychodietetyką zainteresowałam się na początku studiów, gdy zaczęłam zauważać jak dużą rolę w procesie zmiany masy ciała odgrywają nawyki żywieniowe oraz nastawienia pacjenta do siebie samego i całego procesu.

Moim celem jest zwiększanie świadomości żywieniowej wśród społeczeństwa oraz pokazanie, że dbanie o siebie w kontekście zdrowia fizycznego i psychicznego stanowi podstawę bycia szczęśliwym i zdrowym człowiekiem.

 

Dietetycy współpracujący

Dietetyk Monika Kozioł

Dietetyk kliniczny, absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. W ramach projektu warsztatów ZdrowoTalk prowadzi szkolenia na terenie Podkarpacia.

Właścicielka poradni dietetycznej w mk-dietetyk.pl. Promotorka zdrowego odżywiania i aktywnego stylu życia. 

Oferta którą kieruje do swoich pacjentów, jest skrojona na miarę ich potrzeb i możliwości. Dobrana tak, aby była skuteczna, zdrowa, a przy tym zgodna z preferencjami. Nie jest zwolenniczką standardowego podejścia i sztywnych schematów. Wyznaje zasadę, że w życiu czasem trzeba iść na kompromis.

W swojej pracy korzysta tylko i wyłącznie z  informacji potwierdzonych naukowo. Uważa, że kluczem do sukcesu jest wiedza naukowa, zdobyta w oparciu o doświadczenia. 

Magdalena Lech

Psycholog, psychoterapeuta w trakcie szkolenia w nurcie psychodynamicznym. Od 2015 roku pracuje w Klinice Psychiatrii, jako psycholog oraz w Zakładzie Dietetyki i Żywienia Klinicznego UMB.

Ze względu za zainteresowanie psychologią żywienia oraz psychodietyką jest też absolwentką dietetyki.

Prowadzi warsztaty oraz psychoedukację skierowaną do pacjentów z zaburzeniami odżywiania, otyłością oraz z zaburzeniami psychicznymi.