Jako zespół dietetyków prowadzimy warsztaty i szkolenia na terenie całej Polski.

Oferta warsztatów to niestandardowy sposób integracji uczestników, umożliwiający poszerzenie w niekonwencjonalny sposób wiedzy żywieniowej.

Inwestycja we wzrost świadomości żywieniowej przynosi dwie korzyści: zwiększa efektywność pracy i zmniejsza wydatki na ochronę zdrowia.

 

Twórca i koordynator projektu warsztatów dietetycznych.

Agata Laskowska

Dietetyk Agata Laskowska

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku dietetyka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.Jako doświadczony dietetyk kliniczny od 7 lat promuje ideę świadomego odżywiania w różnych instytucjach. Uświadamia w jaki sposób to, co jemy, ma wpływ na zdrowie, wygląd i codzienne samopoczucie. Prowadzi poradnię dietetyczną i jako ekspert ds. odżywiania w zakresie nadwagi, otyłości i zaburzeń żywienia, zawsze dobiera jadłospisy indywidualnie, biorąc pod uwagę nie tylko proporcję składników, ale także preferencje smakowe, tryb życia czy aktywność.

Ponadto specjalizuję się w projektowaniu i wdrażaniu zaawansowanych planów żywieniowo-suplementacyjnych w sporcie, także wyczynowym, współpracując z zawodnikami klubów sportowych.

Dużą uwagę poświęca także diecie wegetariańskiej.

Agata Laskowska - ZnanyLekarz.pl

 

Dietetycy współpracujący

Klaudia Grabowska.

Dietetyk Klaudia Grabowska

Dietetyk kliniczny, absolwentka studiów magisterskich na kierunku dietetyka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

Dietetyk i szkoleniowiec w poradni dietetycznej Zdrowotalk w Białymstoku. Ponadto pracuje w Klinice Endokrynologii, Diabetologii i Chorób Wewnętrznych Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku.

Relacja z pacjentem tworzy na zasadzie nauki kreowania nowych, zdrowszych nawyków żywieniowych. Z pasji do sportu wspomaga żywieniowo osoby trenujące zarówno amatorsko, jak i profesjonalnie. Żywienie zawsze jest dostosowywane indywidualnie do pacjenta, biorąc pod uwagę towarzyszące schorzenia oraz dolegliwości nawet przy intensywnym trybie życia.

Dodatkowo pracując w Centrum Badań Klinicznych bierze udział w projektach naukowych, mających na celu poprawę jakości życia ludzi borykających się z chorobami cywilizacyjnymi takimi jak nadwaga, otyłość czy cukrzyca. 

Klaudia Grabowska - ZnanyLekarz.pl

 

 

Dietetyk Monika Kozioł

Dietetyk kliniczny, absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. W ramach projektu warsztatów ZdrowoTalk prowadzi szkolenia na terenie Podkarpacia.

Właścicielka poradni dietetycznej w mk-dietetyk.pl. Promotorka zdrowego odżywiania i aktywnego stylu życia. 

Oferta którą kieruje do swoich pacjentów, jest skrojona na miarę ich potrzeb i możliwości. Dobrana tak, aby była skuteczna, zdrowa, a przy tym zgodna z preferencjami. Nie jest zwolenniczką standardowego podejścia i sztywnych schematów. Wyznaje zasadę, że w życiu czasem trzeba iść na kompromis.

W swojej pracy korzysta tylko i wyłącznie z  informacji potwierdzonych naukowo. Uważa, że kluczem do sukcesu jest wiedza naukowa, zdobyta w oparciu o doświadczenia. 

Magdalena Lech

Psycholog, psychoterapeuta w trakcie szkolenia w nurcie psychodynamicznym. Od 2015 roku pracuje w Klinice Psychiatrii, jako psycholog oraz w Zakładzie Dietetyki i Żywienia Klinicznego UMB.

Ze względu za zainteresowanie psychologią żywienia oraz psychodietyką jest też absolwentką dietetyki.

Prowadzi warsztaty oraz psychoedukację skierowaną do pacjentów z zaburzeniami odżywiania, otyłością oraz z zaburzeniami psychicznymi.